Junior IT SAP konzultant – e-commerce podpora

JobStart

  • Česko
  • 35 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior IT SAP konzultant – e-commerce podpora.Náplň práce:
  • Účast na IT projektech spojených s našimi weby, e-shopy
  • Podpora kolegů z ostatních oddělení v oblasti e-commerce
  • Implementace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
  • Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů
Požadujeme:
  • Vzdělání nebo praxi v IT směru
  • Analytické myšlení, argumentační schopnosti, prezentační dovednosti
  • Znalost oblasti e-commerce – výhodou
  • Základní znalost SAP
  • Praxi z obchodní nebo výrobní firmy
  • Ochota učit se nové věci
  • Aktivní přístup k práci, ochotu pomáhat
  • Časovou flexibilitu
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Podporu seniorních kolegů
  • Firemní benefity
  • Lokalita pracoviště – Praha – východ
V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace