Elektro Tester Řídících Systému 55.000 Kč

ACJobs

  • Brno, Jihomoravský
  • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násHledáme do kolektivu zkušeného kolegu - elektro testera, který má zkušenosti s instalací a oživováním elektrotechnických systémů a zařízení. Pokud máš zájem o dynamickou a zajímavou práci s možností cestování jak po ČR tak i po světě, pak se neváhej ozvat. Nutností je samozřejmě platná vyhláška 50 a angličtina, chuť se profesně posouvat a samostatnost!
Pošli svoje CV a povíme si více!Náplň práce:
  • Příprava řídících jednotek a systémů pro zákazníky
  • Oživování, spouštění a testování elektro jednotek
  • Uvedení do provozu u zákazníka a následná komunikace
  • Odladění případných chyb
  • Komunikace s kolegy
Co od Vás očekáváme:
  • SOU technického - elektro směru
  • Vyhláška 50
  • Pokročilá orientace ve schématech
  • Domluvíš se anglicky
  • Aktivní řidič
  • Kvalitně a profesionálně odvedená práce
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Profesní posun s možností zahraničních výjezdů
  • Telefon a notebook k vlastnímu užívání
  • Zázemí stabilní a rostoucí firmy
  • Dotované stravování
  • Po zaškolení možnost výjezdů z domů
  • Pravidelná školení a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Brno, ČR a Evropa

JenPráce