Účetní všeobecní

Koncept FAST s. r.o.

  • Mělník, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Prosíme o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu: melnik@konceptfast.cz.Do našeho týmu hledáme všeobecnou účetní pro pracoviště v Mělníku.
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví pro bytová družstva a SVJ
Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- znalost podvojného účetnictví a paxe min. 2 roky
- znalost daňové problematiky
- výhodou znalost práce v účetním programu Pohoda
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
podpora ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, práce v jednosměnném provozu, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí splečnosti, přátelský kolektiv.

Práce u nás.cz