Řidič/ka mezinárodní dopravy s řidičským oprávněním B nebo B+E

MARON, s.r.o.

  • Plzeň, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Objevujte Evropu v nových vozech Mercedes, Fiat a Renault
Chcete být členem našeho týmu a máte řidičské oprávnění B nebo B+E?
Maron s.r.o. je společnost působící na českém trhu již 30 let. 8 let se aktivně věnujeme logistice a nyní rozšiřujeme tým o loajální a ochotné kolegyně a kolegy. Proto hledáme ty z vás, kteří máte zkušenost s řemeslem řízení, ale i ty kteří se mu chtějí u nás naučit.ŘIDIČ/KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
- Baví vás řídit a všechny ostatní náležitosti s řidičským řemeslem spojené?
- Jste ochotná/ý jezdit do SK, AT, HU, DE, NL?
- Hledáte stabilní zaměstnání u solventní firmy, která si váží dobrých pracovníků?
- Pokud můžete odpovědět "ano" na výše uvedené, pak možná hledáme právě Vás!Vaší náplní práce bude:
- Distribuce zboží smluvním partnerům na pravidelných linkách v rámci EU.
K výkonu této práce potřebujete:
- Řidičské oprávnění B nebo B+E
- Ochotu vyjíždět od pondělí do pátku mimo bydliště (je možný i zkrácený úvazek na tři dny v týdnu)
- Čistý trestní rejstřík
- Loajální a flexibilní přístup k práciPokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v moderní a rostoucí logistické firmě. Ke své práci budete mít k dispozici nový vůz s předplaceným full servisem. Řádně Vás zaškolíme do našeho systému. U nás se přesvědčíte, že dokážeme ocenit loajalitu. Za dobře odvedenou práci Vás samozřejmě čeká adekvátní ohodnocení.
Chcete mít jistotu a stabilitu, pošlete nám prosím svůj životopis. Nazpět se ozveme všem.
Kontaktní e-mail: psotiakova@seznam.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

    Josef Aichinger

    • Plzeň, Plzeňský
    • 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče…
    • Před 21 dny
  • Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

    Karel Kratochvil

    • Plzeň, Plzeňský
    • 42 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz,karta řidiče Zaměstnanecké výhody: příplatky, odměny, benefity Podobné nabídky práce před 5 dny Rokycany Grafton…
    • Před 8 dny
  • Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy C + E

    K + M TRANS spol. s r.o.

    • Chlumčany, Plzeňský
    • 23 640 Kč za měsíc
    Náplň práce K + M TRANS spol. s r.o., Chlumčany 59 cesty ČR + Německo - výjezd od sídla i návrat Chlumčany požadujeme řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz a praxi německý…
    • Před 24 dny