Manažer/-ka v zemědělství

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Řídit a zodpovídat za tým 6 lidí (technolog a výroba)
Zaštiťovat úsek výroby krmiv v rámci společnosti
Kontrolovat dodržování technologických postupů, provozních řádů
Kontrolovat jakost výrobků a dodržování receptur
Řešit spotřebu jednotlivých komponent při výrobě
Kontrolovat plnění smluv a hlídat dodávky surovin
Spolutvořit receptury směsí a krmiv
Vypracovávat výrobní a technologické postupy
Zodpovídat za dodržování předpisů BOZP, PO
Mít na starost obalové hospodářství, skladování surovin a krmiv
Zabezpečovat vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu
Kontrolovat nakládání s peněžním fondem v rámci hospodaření
V případě neshody řešit problém přímo u zákazníka
Spolupracovat s obchodním oddělením a laboratoří
Zajišťovat prodej krmiv a krmných směsí
Komunikovat s dodavateli a zákazníkyPožadujeme Máte VŠ zemědělskou, pár let praxe a hledáte zajímavou stabilní práci, kde se můžete dál rozvíjet? Do menší zemědělské firmy hledáme vedoucí/-ho výroby krmiv hospodářských zvířat. Výhodou je znalost anglického jazyka, manažerské zkušenosti. Pěkný plat, tučné roční odměny a bonusy, 25 dní dovolené.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Rozmanitou práci v menší společnosti
Pěkný plat
Tučné roční odměny
Jednorázové bonusy za aktivní přístup
Případné přesčasy možnost vybírat
5 týdnů dovolené
Přátelský kolektiv
Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. (6-14 hod. či 7-15 hod.)
Příspěvky na stravování
Příspěvky na životko, penzijko
Firemní akce
Místo výkonu práce: region TřebíčJiná sdělení CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A NA POHOVORU PROBEREME DETAILY.Máte zájem o nabídku Manažer/-ka v zemědělství?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce