REFERENT/REFERENTKA FINANČNÍHO ODBORU - ÚČETNÍ AGENDA

Mesto Jablunkov

  • Moravskoslezský kraj
  • 34 370 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:TŘ z:11/4/2024 Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání - vítáno vzdělání ekonomického směru, výhodou může být zaměření na veřejnou správu Předpokládá se: - znalost legislativy vztahující se k vykonávané práci, především znalost z.č. 563/1991 Sb., o účetnictví z.č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů z.č. 235/2004 Sb., o DPH vyhlášek č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o účetnictví pro některé vybrané účetní jednotky č. 383/2009 Sb., pomocný analytický přehled české účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují podle vyhl. č. 410/2009 Sb., vše ve znění pozdějších předpisů - znalost problematiky územně samosprávného celku Výhodou může být: - praktická znalost vedení účetnictví - znalost programu Ginis (Gordic) - ZOZ při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu, popř. ZOZ v některé ze správních činností dle vyhlášky MVČR č. 512/2002 Sb. Vítána: - praxe v oblasti finančního hospodaření, rozpočtu a účetnictví územních samosprávných celků - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (k řízení referentského vozidla při prac. cestách) - samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, důslednost a pečlivost v plnění úkolů a termínů, schopnost analytického, logického a koncepčního myšlení, ochota dále se vzdělávat - uživatelská znalost práce na PC v rozsahu zkoušky ECDL (v životopise specifikujte úroveň znalostí). Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na stravné, pružnou pracovní dobu. Náležitostí přihlášky najdete na www.jablunkov.cz (sekce Úřední deska), popř. můžete kontaktovat personalistku Leonu Szotkowskou (tel. 558 340 608). Vzor přihlášky spolu s prohlášením kandidáta si můžete vyzvednout na podatelně MěÚ Jablunkov (nová budova), čp. 104 nebo je ke stažení na www.jablunkov.cz. Nabídky s požadovanými doklady je nutno doručit nejpozději do 30.04.2024 do 13:00 hod., a to na adresu Městský úřad Jablunkov, Dukelská 144, 739 91 Jablunkov nebo osobně na podatelnu MěÚ Jablunkov, čp. 104.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • REFERENT/REFERENTKA FINANČNÍHO ODBORU - ÚČETNÍ AGENDA

    • Jablunkov, Moravskoslezský
    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    Změněno: 13.04.2024 v 05:00 ID: 18979338 TŘ z:11/4/2024 Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání - vítáno vzdělání ek…
    • Před 14 dny
  • Referent/referentka finančního odboru - účetní agenda

    Mesto Jablunkov

    • Jablunkov, Moravskoslezský
    • 24 100 - 34 370 Kč za měsíc
    Náplň práce TŘ z:11/4/2024 Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání - vítáno vzdělání ekonomického směru, výhodou můž…
    • Před 14 dny
  • REFERENT/KA ÚČETNÍ

    Mesto Koprivnice

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 38 370 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z: 17.4.2024 PPŘIHLÁŠKU A PODMÍNKY ZAŘAZENÍ UCHAZEČE DO VÝBEROVÉHO ŘÍZENÍ NAJDETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MĚSTA KOPŘIVNICE: Předpoklady zařazení do výběrového řízen…
    • Před 8 dny