Manipulační dělník s VZV - Vyškov - 5hod./denně

Recovera Vyuziti zdroju a.s.

  • Vyškov, Jihomoravský
  • 24 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: -pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
-práci na hlavní pracovní poměr
-pracovní doba pouze v pracovní dny (pondělí až pátek) 7 - 12:00 - 5 hod./denně
-stravenky v hodnotě 140Kč/den
-dovolená
-pravidelnou výplatu do 15. dne v měsíci na bankovní účet
Popis pozice: -manipulace s odpadem – sběr odpadu na halách a svoz na určené místo (plasty, papíry, karton)
-pro manipulaci s odpadem budete používat i VZV
Požadavky: -spolehlivost, samostatnost
-manuální zručnost
-fyzická zdatnost
-průkaz a zkušenosti s VZV
-pozice je vhodná pro osoby nad 18 let
Poznámka: Místo výkonu práce: Vyškov Nástup ihned V případě zájmu o pozici prosím pošlete na sebe kontakt, přiložte životopis a my se ozveme nazpět. Děkujeme.

Dobraprace