Elektrikář / elektrikářka

MILETA a.s.

  • Hořice, Královéhradecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Kontakt: Urrea Monika Mgr., tel.: 493 654 463 (8:00- 15:00 hod.) , e-mail: monika.urrea@mileta.czNáplň práce:
  • Údržba a provoz: plynových kotelen (jedna středotlaká), klimatizací a kompresorovny, napěťových rozvoden, EPS, EZS, řešení krizových situací samostatně nebo ve spolupráci se směnovými vedoucími.
  • Elektro opravy: všech výrobních strojů a zařízení, vnitřního a venkovního osvětlení, elektroinstalace.
  • Instalace: práce na instalaci nových technologií, drobné požadavky jednotlivých oddělení výroby a administrativy.
  • Kontroly: odečty elektroměrů a plynoměrů, elektro a ostatních zařízení, včetně areálu firmy, během nočních a svátečních odstávek.
  • Externí: zajišťujeme částečnou nebo úplnou elektro údržbu v externích pobočkách firmy.
Požadujeme:
  • vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe nejméně 3 roky
  • platné oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6
  • pracovitost, spolehlivost a samostatnost
Výhody:
dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, svoz zaměstnanců na víkendové směny, náborový příspěvek, příspěvek za docházkuPozice je vhodná i pro absolventy.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Elektrikář / elektrikářka

    MILETA a.s.

    • Hořice, Královéhradecký
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Urrea Monika Mgr., tel.: 493 654 463 (8:00- 15:00 hod.) , e-mail: monika.urrea@mileta.cz Náplň práce: Údržba a provoz: plynových kotelen (jedna středotla…
    • Před 21 hodinami
  • Elektromechanik - elektrikář

    JASS a.s. - Dvur Kralove nad Labem

    • Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
    • 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
    JASS a.s. nabízí volné pracovní místo na pozici Elektromechanik - elektrikář. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 000 …
    • Před 2 měsíci
  • Elektrikář - elektrikářka

    CARLA spol. s r. o. - Dvur Kralove nad Labem

    • Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
    • 30 000 Kč za měsíc
    CARLA spol. s r. o. nabízí volné pracovní místo na pozici Elektrikář - elektrikářka. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 30 000 Kč/měsíc. Minimáln…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost