Mechanik - opravář

SaM silnice a mosty Decin a.s.

  • Děčín, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Místo výkonu práce: sídlo firmyPožadujeme: řidičské oprávění skupiny "B", "C", profesní průkaz, samostatnost a odpovědnost, časovou flexibilituNabízíme: práci na dílně v našem areálu, po zapracování možnost doby neurčité, služební telefon, zázemí stabilní firmy, stravné, roční odměny, možnost cílových odměn
Náplň práce: opravy dopravních a mechanizačních prostředkůKontakt: Svačina Petr, tel.: 602402419, e-mail: svacina@sam-dc.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Mechanik - opravář

    SaM silnice a mosty Decin a.s.

    • Děčín, Ústecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Místo výkonu práce: sídlo firmy Požadujeme: řidičské oprávění skupiny "B", "C", profesní průkaz, samostatnost a odpovědnost, časovou flexibilitu Nabízíme: práci n…
    • Před 24 dny
  • mechanik - opravář

    • Děčín, Ústecký
    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18985754 Místo výkonu práce: sídlo firmy Požadujeme: řidičské oprávění skupiny "B", "C", profesní průkaz, samostatnost a odpovědnost, časovou fl…
    • Před 11 dny
  • Mechanik/mechanička opravář/ka

    AFC Servis DC a.s.

    • Děčín, Ústecký
    • 19 700 - 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Místo výkonu práce: Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Požadavky: Vyučen v oboru, znalost provádění údržby, seřizován…
    • Před 10 dny