Koordinátor BOZP | Dopravní stavby

AFRY

  • Mělník, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
  • Snadno podejte žádost
Popis společnostiJsme firma s jedinečným rozsahem portfolia služeb pokrývající oblasti
architektury, dopravy, průmyslu, energetiky, stavebnictví a infrastruktury. Jsme AFRY CZ.Mnohaleté zkušenosti na českém trhu nám umožňují přinášet inovativní a jedinečná řešení v oblastech konzultačních, inženýrských a expertních služeb v mnoha oblastech.Jsme součástí skandinávské skupiny AFRY, jež má v současné době přes 19 000 skvělých expertů a působí po celém světě.Popis nabídky práceDo nově vytvořeného oddělení Investorské podpory hledáme zkušeného koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, který bude dohlížet a řídit prevenci rizik v oblasti BOZP při realizaci liniových a drážních staveb. Přidejte se k nám a pojďte s námi vytvářet dopravní infrastrukturu budoucnosti.
  • Zabezpečení výkonu činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi ve fázi realizace a přípravy stavby v souladu s platnou legislativou
  • Zpracovaní a aktualizování Plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi a zajištění jeho dodržování tak, aby zúčastnění zhotovitelé stavby realizovali potřebná opatření
  • Účast na kontrolních dnech a proaktivní plánování a řízení kontrolních dnů týkajících se problematiky BOZP
  • Provádění kontroly dokumentace systémů managementu BOZP související se stavební činností a postupem prací podle RDS
  • Zpracování a vedení dokumentace BOZP na staveništi, Provádění zápisů nedostatků a nápravných opatření do deníku BOZP, popřípadě do stavebního deníku
Kvalifikace
  • VŠ | SŠ vzdělání se stavebním zaměřením
  • Platná zkouška z odborné způsobilosti fyzických osob k činnostem koordinátora BOZP na staveništi podle zákona č.309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů podmínkou
  • Praxe na liniových a drážních stavbách výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativní dovednosti, dochvilnost a schopnost dotahovat práci do konce
Další informace
  • Máme skvělý tým plný profesionálů a rádi mezi sebou sdílíme naše zkušenosti
  • Work–life balance nám není cizí – máme pružnou pracovní dobu, home-office a k odpočinku 25 dní dovolené
  • Přispíváme na jídlo a v kanceláři máme vždy výbornou kávu i čaj
  • Podporujeme vzdělávání a máme vlastní kurzy angličtiny/němčiny
  • Zaměstnanecký tarif pro rodinné příslušníky a zajímavé slevové programy u našich partnerů
  • Služební automobil i pro osobní účely
  • Výběr dalších benefitů necháme na Vás – v rámci Cafeterie můžete využívat například MultiSport kartu, příspěvek na penzijní pojištění, různé volnočasové aktivity a mnoho dalšího..
Přidej se k nám! Jsme nadšenci a rádi se potkáme s každým, kdo se o obor zajímá!V AFRY navrhujeme změny ve všem, co děláme. Změny nastávají, pokud se setkávají odvážné nápady, pokud spolupracujeme, inovujeme a vítáme výzvy v podobě odlišných úhlů pohledu. Takto tvoříme budoucnost. Aktivně hledáme kvalifikované kandidáty, kteří by rozšířili naše různorodé týmy po celém světě. Připojte se k nám a pomozte nám urychlit přechod k udržitelné budoucnosti.

AFRY

Podobné nabídky

  • Koordinátor výroby - volné víkendy, bonusy

    Index Nosluš

    • Kralupy nad Vltavou, Středočeský
    Náplň práce: Máte zkušenosti s vedením menšího týmu a jste technický typ? Pak se nám ozvěte a přidejte se do týmu prosperující společnosti, kde budete mít na starost část operátor…
    • Před 12 dny
  • EHS Manažer

    HR Direct

    • Mělník, Středočeský
    • 65 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Požadavky Co se od Vás očekává: Minimálně středoškolské vzdělání v oboru BOZP/PO nebo technického zaměření Platná osvědčení OZO BOZP a Technik/OZO PO Nutná znalost české legi…
    • Před 1 měsícem
  • EHS Manažer

    HR Direct

    • Mělník, Středočeský
    • 65 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Co Vás na této pozici čeká: Kompletní zodpovědnost za veškeré aktivity spojené s EHS v rámci společnosti Zajišťování shody systémů a procesů v souladu s l…
    • Před 1 měsícem