Montážní pracovník - DVĚ směny

Hofmann Personal Zobrazit všechny práce

  • Brno, Jihomoravský
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 dny
Požadavky
  • Technické myšlení a zručnost.
  • Ochota pracovat v 2 směnném provozu.
  • Zkušenost s manuální prací.
Náplň prácePojďte pracovat na montáži dílů pro vysokonapěťové rozvody! Jsme dynamický tým a hledáme šikovné kolegy, kteří se k nám připojí.
  • Skládání a montáž dílů rozvoden
  • Kompletace komponentů rozvoden
  • Využívání výkresové dokumentace
  • Manipulace s většími komponenty a celky i za pomocí elektrického nářadí
Nabízíme
  • Základní mzda od 27.500 do 32 000 Kč.
  • Osobní ohodnocení: až 15 % měsíční mzdy.
  • Bonus po zaučení: 0 až 15 000 Kč dle hodnocení.
  • Příplatky za odpolední a noční směnu nad rámec stanovený zákonem.
  • Stravenky ve výši 100 Kč,-/den plně hrazené.
  • Mimořádné odměny.
  • 5 týdnu dovolené.
Název firmyHofmann Wizard s.r.o.\nImportKontaktní osoba:
Kateřina Štrajtová
Tel: +420 725 919 905
E-mail:×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Brno a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik