Řidič/ka MKD skupiny C + E

  • Moravská Třebová, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
NÁPLŇ PRÁCE: turnusy 14 dní práce + 7 dní volno, stálé přepravy mezi DE-Benelux, v případě vašeho zájmu jsou možné i delší turnusy nebo turnusy 14dní - 14dní
NABÍZÍME: čistý výdělek cca. 45.000 - 48.500,- Kč, při turnusech 3+1 až 55000,- včetně diet, mzda se skládá z 25.700,- Kč hrubého+ diety 50 Euro/den práce je vhodná i pro řidiče z Prahy a okolí a z Plzeňského nebo Ústeckého kraje, po cestě nabereme do práce. www.extos.eu
KONTAKT: telefonicky (8 - 17 h)

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič/ka MKD skupiny C + E

    • Moravská Třebová, Pardubický
    • 44 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: turnusy 14 dní práce + 7 dní volno, stálé přepravy mezi DE-Benelux, v případě vašeho zájmu jsou možné i delší turnusy nebo turnusy 14dní - 14dní NABÍZÍM…
    • Před 9 dny
  • Řidič/ka MKD skupiny C + E

    • Svitavy, Pardubický
    • Moravská Třebová, Pardubický
    Změněno: 19.04.2024 v 05:00 ID: 18989193 NÁPLŇ PRÁCE: turnusy 14 dní práce + 7 dní volno, stálé přepravy mezi DE-Benelux, v případě vašeho zájmu jsou možné i delší turnusy nebo t…
    • Před 8 dny
  • Řidič MKD ŘP skup. C + E - frigo s praxí

    AD - sped Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie Neapol a zpět - CZ, možné i turnusy DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k tec…
    • Před 2 měsíci