HR specialista | tachovsko

Grafton

  • Tachov, Plzeňský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: * Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování / stravenky
  • Kafetérie
Popis pozice: Významná výrobní společnost na Tachovsku hledá nového kolegu/kolegyni, který by posílil jejich tým v personálním oddělení. Pokud máte zájem o práci v oblasti lidských zdrojů a rádi byste se podíleli na náboru a koordinaci zaměstnanců, neváhejte se ozvat.Co vás na této pozici čeká:
Nábor a koordinace agenturních zaměstnanců do oddělení výroby
Komunikace s agenturami práce
Personální agenda související se vznikem, změnami a ukončováním pracovních poměrů zaměstnanců
Plánování rozvoje a školení zaměstnanců včetně přípravy školící dokumentace
Úzká spolupráce s HR managerem
Ostatní činnosti dle aktuálních potřeb HR oddělení
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici
Znalost pracovně-právní legislativy
Praxe s MS Office (zejména Excel)

Dobraprace