Úřad pro zahraniční styky a informace hledá posilu na pozici - finanční účetní

Ministerstvo vnitra České republiky

  • Praha
  • 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
Úřad pro zahraniční styky a informace hledá posilu na pozici - finanční účetníMísto výkonu práce: PrahaÚŘAD PRO ZAHRANIČNÍ STYKY A INFORMACE
hledá pracovníka na pozici
FINANČNÍ ÚČETNÍ
místo výkonu práce – PrahaPopis pozice:
  • zpracování běžných účetních operací – kontrola náležitostí účetních dokladů, evidence dokladů a jejich zaúčtování (faktury, pohledávky, závazky, bankovní výpisy, pokladní doklady, interní doklady, příjemky, výdejky),
  • spolupráce na účetních závěrkách.
Naše požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru,
  • znalost podvojného účetnictví a související legislativy,
  • praxe na pozici účetní výhodou,
  • znalost práce s PC, MS Office,
  • všeobecný přehled,
  • pečlivost, samostatnost, přesnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem,
  • aktivní přístup k řešení problémů, rozhodnost,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • občanství ČR,
  • trestní a morální bezúhonnost,
  • dobrý zdravotní, fyzický i psychický stav.
Nabízíme:
  • zajímavou a kreativní práci s možností profesního rozvoje,
  • stabilitu a jistotu pravidelného finančního růstu vyplývajícího ze služebního poměru,
  • odborné vzdělávání a profesní růst (školení, kurzy apod.),
  • výuku cizích jazyků,
  • 6 týdnů dovolené,
  • možnost náborového příspěvku,
  • 100% služební příjem po dobu prvních 30 dnů nemoci,
  • závodní stravování/stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/soukromé životní pojištění, příspěvek na ošatné, příspěvek na dovolenou, nadstandardní lékařskou péči a další benefity,
  • nástupní finanční ohodnocení od 38.000,- Kč 52.000 za měsíc (dle délky praxe).
Přijímací řízení do služebního poměru probíhá podle zákona č. 361/2003 Sb.Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: