Řidič/řidička sk. C

Pa.CAR s.r.o.

  • Prostějov, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Osobní kontakt po telefonické domluvě, kontaktní osoba Peňák Patrik, tel. 777021515 (volat 7:00-16:00), e-mail: patrikpenak@post.cz
Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, bezúhonnost
Náplň práce: rozvoz paletového zboží

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič/řidička kamionu sk. C E LKW

    BIOFER s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    • 42 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky - ŘP sk. C+E - platný profesní průkaz, psychotesty - kartu do tachografu - aktivní pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost - výborná pracovní morálka, trestní…
    • Před 2 dny

    Popis pozice - Praha vykládka a nakládka - Morava vykládka na filiálkách a poté jedna nakládka. - Střídání denní/noční ,po domluvě pouze noční). - Neděle až pátek, 1x za 14 dní…
  • řidič / řidička MKD

    Tomas Jansa

    • 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče…
    • Před 24 dny