Automechanik Mikulov

Dixons Carphone

  • Mikulov, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 20 hodinami
Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita
Zadavatel
KategorieO násSpráva a údržba silnic Jihomoravského kraje provádí podle plánu zimní údržbu a zajišťuje také letní údržbu silnic a jejich opravy.Organizace se také stará o zeleň u krajských silnic, u kterých roste přes 70 tisíc stromů. Každoročně vysadí zaměstnanci SÚS JMK do krajiny asi tisícovku nových stromů, ať už ovocných nebo okrasných.Bohužel, tato nabídka již není aktuální.Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:Co od Vás očekáváme: Staňte se součástí týmu Správy a údržby silnic jihomoravského kraje, příspěvkové organizace.
Hledáme šikovného Automechanika v lokalitě: Mikulov.Nabízíme stabilní zaměstnání s jistotou pravidelné měsíční výplaty.Co Vás na pozici čeká:
  • Opravy osobních a nákladních aut
  • Opravy komunální techniky
  • Zámečnické práce
  • Práce na soustruhu (výhodou)
Co k práci budete potřebovat:
  • Vyučení v oboru Automechanik/Opravář zemědělských strojů/Zámečník
  • ŘP sk. C výhodou
  • Svářečský průkaz (CO2, acetylén, el. oblouk)
  • Praxi v opravárenství aut a techniky výhodou
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup k práci
Co nabízíme:
  • Stabilní práci se zaručeným výdělkem
  • Platové ohodnocení dle platných tabulek č. 341/2017 Sb., platová třída 6 dle délky
prokazatelné praxe + osobní ohodnocení + kvartální odměny
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Pevnou pracovní dobu, v létě od 6.00 - 14.30 hod, v zimě od 7.00 - 15.30 hod
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny indispozičního volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreační pobyt
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Férové jednání, přátelský kolektiv
Termín nástupu: ihned/ dle dohody.

Podobné nabídky

  • Automechanik

    Jaromir Svechota

    • Břeclav, Jihomoravský
    • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Automechanik Práce v autoservisu nebo pneuservisu. Benefity 13., případně 14. plat Závodní stravování Občerstvení na pracovišti…
    • Před 5 dny