Hlavní účetní

MEDIATE s.r.o.

  • Ústí nad Orlicí, Pardubický Libchavy, Pardubický
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Náplň práce:
Vedení a koordinace zpracování účetnictví
Zpracování měsíční účetní závěrky
Zpracování přiznání k DPH, KH
Roční uzávěrkové operace, účetní výkazy, přiznání DPPO - spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
Spolupráce při vedení mzdové a personální agendy
Ostatní související administrativní činnosti
Sledování a zavedení změn dle aktuální legislativyPožadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe v oboru alespoň 2-3 roky
Znalost podvojného účetnictví a minimálně základů mzdové a personální agendy
Orientace v daňové problematice
Znalost MS Office (Excel, Word)
Znalost IS Helios, Pamica/Pohoda výhodou
Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup, ŘP: B
Místo výkonu práce: Libchavy, okres Ústí nad OrlicíNabízíme:
Nabízíme zázemí v prosperující české společnosti a příjemný pracovní kolektiv
Plat dle zapracování 35 000 - 45 000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
Benefity - příspěvek na penzijní spoření, stravování, zvýhodněný nákup výrobků, možnost řešení ubytování, podpora dalšího vzdělávání, platební poukázky
Nástup dle dohodyKONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Práce u nás.cz