Brusič kovů na kulato a plocho

ONIVON a.s.

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Nabízíme práci na HPP, 2 x ročně pololetní odměny dle výsledků práce, příspěvek na dopravu a stravu, 4 týdny dovolené + 3 dny osobního volna.
Jsme nástrojárna se stálou klientelou a tradicí již od roku 1996, pracovní kolektiv do 20 osob.
Pracoviště v centru Hradce Králové, přímo u zastávky MHD, možnost parkování v areálu společnosti. Unás se domluvíte UA, RJ. Možnost ubytování.
Popis pozice: Broušení rovinných ploch, broušení úkosů, radius, tvarové broušení, kusová výroba dílů a součástí dle rozměrů a tolerancí stanovených výkresovou dokumentací. Samostatné pracoviště, vlastní pracovní pomůcky.
Požadavky: Hledáme brusiče schopného samostatné práce. Praxe v broušení na kulato a na plocho výhodou. Výborná orientace ve výkresové dokumentaci, přesnost, znalost správného zacházení s měřidly, praxe v nástrojárně vítána.
Práce na ranní směně - 6:00 - 14:30
Poznámka: Své životopisy, prosím, zasílejte na personalistika@onivon.cz nebo volejte 495 404 356 - sekretariát. www.onivon.cz

Dobraprace