Účetní specialista junior

mBlue

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Staňte se součástí fajn týmu stabilní společnosti, která sbírá celosvětové úspěchy. Hledáme nadšeného jedince na pozici Junior účetní - tato role poskytuje skvělou příležitost pro rozvoj Vašich dovedností v účetnictví a práci v přátelském a nápomocném kolektivu.Co Vás čeká?
  • Podpora sales a marketingového týmu
  • Kontrola a zadávání příchozích faktur do systému SAP
  • Zadávání vyúčtování služebních a soukromých platebních karet
  • Kontrola budgetu a žádostí a jeho převod
  • Spolupráce při zadávání nových dodavatelů do systému
  • Spolupráce s finančním a účetním oddělením v rámci společnosti
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Vzdělání ekonomického směru a alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Uvítáme, pokud jste se někdy setkali se SAP - není podmínkou
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace se zahraničním vedením)
  • Pečlivost a spolehlivost
Nabídneme Vám:
  • Přátelské a fajn prostředí v kancelářích přímo na metru Nové Butovice
  • Stravenky v hodnotě 300 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • Benefitní karta Pluxee 5000 Kč na rok
  • Důchodové pojištění
  • 20 dnů dovolené + 5 dní placeného volna
  • Docházkový bonus 2 000 Kč

Dobraprace