Strojní zámečník (až 240 Kč/hod) ranní směny

Markmont s.r.o

  • Krnov, Moravskoslezský
  • 240,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistota práce na několik let dopředu
pouze ranní směny (po-pá)
možnost záloh a ubytování
nástup ihned
mzda až 240 Kč/hod (dle zařazení)
Popis pozice: montáž kabinových modulů
obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel
montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla
Požadavky: vyučení ve strojním oboru výhodou
praxe ve strojním oboru
manuální zručnost, spolehlivost
orientaci ve výkresové dokumentaci
zodpovědnost, pečlivost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Strojní zámečník (až 240 Kč/hod) ranní směny

    Markmont s.r.o

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 Kč za hodinu
    Požadavky vyučení ve strojním oboru výhodou praxe ve strojním oboru manuální zručnost, spolehlivost orientaci ve výkresové dokumentaci zodpovědnost, pečlivost Náplň práce …
    • Před 20 dny
  • Strojní zámečník (až 240 Kč/hod)

    Markmont, s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 Kč za hodinu
    O nás Hledáme šikovné zámečníky na HPP do výroby v Krnově. Náplň práce: montáž kabinových modulů obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel montáž a následné usazen…
    • Před 20 dny
  • Strojní zámečník až 240 Kč / hod, ubytování zajištěno

    Markmont s.r.o

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 Kč za hodinu
    Nabídka: NABÍZÍME Smlouvu na HPP Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku Možnost záloh Možnost ubytování Možnost přesčasových hodin Pouze ranní směna od po-pá Místo vý…
    • Před 20 dny