Prodavač / prodavačka kantýny

BOHEMILK, a.s.

  • Opočno, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Kontakt zasláním životopisu na e-mail renata.spilkova@bohemilk.cz.Práce na poloviční / zkrácený úvazek /DPP/DPČ (vhodné i jako přivýdělek pro důchodce nebo rodiče na MD).Požadujeme:
- SOU
- přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- zajištění prodeje v závodní kantýn
- odpovědnost za řádné vedení pokladny a pokladní knihy
- provádění měsíční inventury zboží v kantýně
- práce s hotovostí
- práce v jednosměnném režimu.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní a motivační odměny
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Práce u nás.cz