Montážník plastových a hliníkových oken

Jaroslav Stadlik

  • Teplice, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nástup možný ihned
Montáže převážně v rámci Ústeckého kraje.
ŘP sk. B výhodou.
Znalost zednických prací výhodou.
Praxe výhodou.
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo zašlete životopis na e-mail

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Montážník plastových a hliníkových oken

    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19002382 Nástup možný ihned Montáže převážně v rámci Ústeckého kraje. ŘP sk. B výhodou. Znalost zednických prací výhodou. Praxe výhodou. V př…
    • Před 8 hodinami

    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nástup možný ihned Montáže převážně v rámci Ústeckého kraje. ŘP sk. B výhodou. Znalost zednických prací výhodou. Praxe výhodou. V případě zájmu se hlásit telefon…
    • Před 9 hodinami
  • Dělník na montáž plastových oken

    Vaclav Vodrazka

    • Světec, Ústecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ŘP sk. B dobrá fyzická zdatnost zkušenosti se zednickým začištěním výhodou po zapracování možnost zvýšení platu Životopisy zasílejte na email: obchod…
    • Před 25 dny