OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT

Grafton

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Jsi absolvent nebo jen hledáš pracovní změnu?Tak čti dál!Náplň práce:
- Manipulace a kalibrace CNC zařízení
- Monitorování a zaznamenávání výrobních parametrů
- Kontrola a hodnocení výrobní kvality s využitím měřicích prostředků a technické dokumentace
- Pravidelná údržba strojů včetně provádění drobných oprav- Motivující finanční ohodnocení
- 13. plat + každoroční přidávání
- 25 dní dovolené
- Finanční odměny za odpracované roky
- Možnost osobního rozvoje
- Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou
- Dotované závodní stravování
- Hrazené jazykové kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Svozové autobusy ze směrů: Semily, Železný Brod, Lomnice nad PopelkouZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- Dokončené vzdělání v oboru strojírenství ( obráběč kovů, strojní mechanik, nástrojař, automechanik)
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochota pracovat na směny

Grafton

Podobné nabídky

  • CNC obráběč – zdravotnické komponenty HK, od 37 000 Kč/měsíc

    Adecco

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 37 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Mzdu od 37 000 Kč/měsíc Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti Možnost seberealizace a kariérního rozvoje Čisté a klimatizované pracovní prostředí Přátelský a pr…
    • Před 1 měsícem
  • Obráběč Cnc | Bez Nočních Směn

    Grafton

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 45 000 Kč za měsíc
    Nová pozice Obráběč CNC! Máte zkušenosti s obsluhou CNC a vyhovovala by Vám práce na 2 směny? Rádi Vám dáme šanci. Co vás jako CNC obráběče čeká? obsluha CNC stroje práce s t…
    • Před 22 dny
  • Obráběč CNC | bez nočních směn

    Grafton

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - Příspěvek na penzijní připojištění - Stravenkový paušál - 25 dní dovolené - Multisport karta - Možnost kariérního rozvoje - Čisté a klimatizované pracovní prostředí…
    • Před 1 měsícem