Pracovník technické kontroly

  • Praha
  • 19 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 3 dny
  • Snadno podejte žádost
Orientujete se v technické dokumentaci a máte středoškolské vzdělání technického směru? Hledáte zaměstnání na ranní směnu v lokalitě Praha 9 ? Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí u stabilní české společnosti a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.POPIS POZICE
- vytváření měrových protokolů a zjišťování neshod
- měření, zkoušení a ověřování výrobků podle dokumentace
- odepisování kontrolních operací
- komunikace se zákazníkem
- spolupráce s ostatními oddělenímiPROFIL KANDIDÁTA
- středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
- orientace v technické dokumentaci
- uživatelská znalost MS Office
- základní znalost metod zkoušení PT nebo VT výhodou
- schopnost týmové spolupráce
- ŘP sk. B výhodouNABÍZÍME
Zajímavou pracovní příležitost v příjemném pracovním prostředí u stabilní české společnosti
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9
Různorodou náplň práce
Možnost uplatnit své zkušenosti a příležitost naučit se něco nového
Balíček zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na stravování, dopravu, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, odměna za jubileum ve společnosti
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Pozice je vhodná pro absolventy.V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

GigaPráce