LÉKAŘ/-KA pro Oddělení primární péče (plný/částečný úvazek)

FN Motol

  • Praha 5
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Na plný nebo částečný úvazek hledáme kolegu nebo kolegyni pro naše oddělení.Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:
  • závodní preventivní péče všem zaměstnancům FN Motol v časových intervalech dle pracovního zařazení
  • preventivní péči zaměstnancům 2. LF UK, zahraničním studentům této fakulty, smluvním firmám
  • léčebná a preventivní péči registrovaným pacientům
  • akutní péče i neregistrovaným zaměstnancům
  • pravidelná očkování indikovaným skupinám zaměstnanců a registrovaným pacientům
  • výuka posluchačům 2. LF UK v oboru praktického lékařství
  • výuka a předatestační příprava lékařům v oboru všeobecného praktického lékařství jakožto akreditované pracoviště, zkouší se zde i praktická část atestace
  • cestou cizinecké ambulance - léčebná péče o cizince, potřebná vyšetření pro pojištění v ČR, prohlídky nesledující léčebný cíl (potvrzení pro úřad práce, potravinářský průkaz apod.), pomoc ostatním útvarům FNM při komunikaci s cizinci
  • cestou ambulance PLDD - léčebná a preventivní péči dětem a dorostu
Požadavky:
  • specializovaná způsobilost v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé
  • empatický přístup k pacientům
  • Znalost práce na PC podmínkou
  • znalost AJ vítána
Nástup:
  • ihned
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • možnost dalšího vzdělávaní v rámci oboru
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na:
Místo výkonu práce:Vzdělání: neuvedenoPracovní poměr: Práce na plný úvazekKontaktní jméno: MUDr. Jaroslava KulhánkováTelefonní kontakt:Emailový kontakt:

FN Motol