Praktická sestra

  • Litoměřice, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou prac.dobou dle harmonagramu směn, t.j. 37,5 hod týdně, možnost sjednat i poloviční úvazek. Po třech měsících osobní příplatek,k platu náleží další příplatky: příplatek za sobotu a neděli, za noční, za svátek.
nabízíme: příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky Po-Pá 7:00-13:00 hod. 416 735 195(6)
e-mailem: lhorcicova@csplitomerice.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Praktický bratr/praktická sestra

    Krajská zdravotní

    • Litoměřice, Ústecký
    • 21 950 Kč za měsíc
    Náplň práce požadujeme: Odbornou způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb.-praktická sestra, výpis z rejstříku trestů. Způsob prvního kontaktu e-mailem: Podobné nabídky práce dn…
    • Před 22 dny
  • praktická sestra

    • Litoměřice, Ústecký
    • 41 520 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou prac.dobou dle harmonagramu směn, t.j. 37,5 hod týdně, možnost sjednat i poloviční úvazek. Po třech měsících osobní p…
    • Před 1 měsícem
  • praktická sestra

    • Litoměřice, Ústecký
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998437 Nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou prac.dobou dle harmonagramu směn, t.j. 37,5 hod týdně, možnost sjednat i poloviční úvazek. P…
    • Před 8 hodinami