Pracovník/ce na časování procedur

ARISTOKRATY HOTELY s.r.o.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Kontakt: Navrátil Květoslav, tel.: 353 169 502, e-mail: director@hotel-kgm.cz (PO - Pá 9.00 - 16.00)
Přijmeme pracovnici/ka na časování procedur do lázeňského hotelu v centru Karlových Varů. Požadujeme praxi v lázeňství. Znalost aspoň jednoho z jazyků RJ, NJ. na komunikativní urovni vítána. Pracovní doba od 7.00 - 15.30hod. Nabízíme práci v příjemném kolektivu a prostředí, bezplatné zaměstnanecké stravování, příspěvek na údržbu pracovního oděvu, parkování pro dojíždějící mimo K.Vary + další benefity
bezplatné zaměstnanecké stravování, příspěvek na údržbu pracovního oděvu, parkování pro dojíždějící mimo K.Vary + další benefity

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pracovník na studenou kuchyni a obsluha rautu

    VESK service s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 23 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Hrdličková Kateřina, tel.: 606 528 300, e-mail: hrdlickova@cajkovskij.com Pracovník pro studenou kuchyni a obsluha rautu v hotelové restauraci u večeří, …
    • Před 30 dny
  • Pracovník obchodu

    Ergotep

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Kontakt: Teplá Jitka, tel.: 469 660 912, e-mail: krivkova.t@ergotep.cz Práce je vyhrazeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením. Co budete mít na starosti? -Péč…
    • Před 29 dny
  • Pracovník obchodu

    Ergotep

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 14 170 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Teplá Jitka, tel.: 469 660 912, e-mail: krivkova.t@ergotep.cz Práce je vyhrazeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením. Co budete mít na s…
    • Před 22 dny