Číšníci a servírky

Kolin Invest s.r.o.

  • Kolín, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
První kontakt:
e-mail: asistentka@rkkotek.czNáplň práce:
Servírování a vydávání pokrmů a nápojů.
Ošetřování a nalévání nápojů.
Přijímání objednávek.
Zadávání objednávek do pokladního systému, inkaso plateb a vracení finanční hotovosti.Zaměstnanecké výhody:
Firemní telefon, ubytování, prémie a podíl na tržbě.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Číšníci a servírky

    Catering Free s.r.o.

    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce První kontakt: Volný Václav, tel.: 724 552 518 - Po - Pá POUZE DOPOLEDNE osobně: Restaurace Vodní svět Kolín, do 10 hod. Požadavky: Vyučení, praxe v oboru. Pod…
    • Před 18 dny

    HMT s.r.o.

    • Starý Kolín, Středočeský
    • 45 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: První kontakt: Kavický Martin, tel.: 777 576 887, Po - Ne 14 - 21 hod e-mail: ladamuller75@gmail.com osobně: Po - Ne 14 - 21 hod. Jedná se o práci v gastronomii. …
    • Před 2 měsíci

    Obsah inzerátu: První kontakt: Volný Václav, tel.: 724 552 518 - Po - Pá POUZE DOPOLEDNE osobně: Restaurace Vodní svět Kolín, do 10 hod. Požadavky: Vyučení, praxe v oboru.…
    • Před 17 dny