IT Data & Analytics Specialist

SAP Services s.r.o.

  • Praha
  • 80 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Obsah inzerátu:Kontakt: Lenarth Matej, e-mail: matej.lenarth@sap.com Definovat, vyvíjet, dodávat a podporovat analytická řešení na základě požadavků. Definovat a dodržovat nejlepší praxi v oblasti návrhu analytických datových modelů. Zaměstnanecké výhody: Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • IT Data & Analytics Specialist

    SAP Services s.r.o.

    • Praha
    • 60 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Lenarth Matej, e-mail: matej.lenarth@sap.com Definovat, vyvíjet, dodávat a podporovat analytická řešení na základě požadavků. Definovat a dodržovat nejlep…
    • Před 16 dny
  • Data Management Specialist (Praha - Čakovice)

    Globus

    • Praha
    PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zb…
    • Před 1 dnem
  • Systémoví analytici (IT Data & Analytics Associate)

    SAP Services s.r.o.

    • Praha
    PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Orságová Miriam, e-mail: miriam.orsagova@cz.ey.com Požadujeme: minimálně bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka, znalost dalších cizích jazyků …
    • Před 1 dnem