Technici prodeje náhradních dílů a servisu

Montex, spol. s r.o.

  • Kolín, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
První kontakt:
Suchánková Petra, tel.: 312 316 339, Po - Pá 8 - 16 hod
e-mail: petra.suchankova@montex.cz
osobně: v sídle firmy Po - Pá 8 - 14 hod.Náplň práce:
Objednávání a prodej náhradních dílů, organizace drobných oprav, příjem a předání vozidel z oprav a výroby, zpracování podkladů do informačního systému. Průběžná spolupráci s kolegy z technického a výrobního oddělení pro zajištění plynulého průběhu oprav a výroby nových nástaveb. Hledáme kolegu pro dlouhodobou spolupráci a zaškolení našich postupů zajistíme.Požadujeme:
Vzdělání nejlépe technického směru, spolehlivost a komunikativnost, ŘP skupiny B.Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme přátelské pracovní prostředí, slušné ohodnocení, zajímavou práci s nákladními automobily u největšího výrobce nástaveb v ČR, jistotu práce ve stabilní firmě s více než 30letou historií, stravování a příspěvek na stravování v plné výši po zapracování, zaměstnanecké tarify mobilních telefonů.Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.

Práce u nás.cz