Elektrikář (m/ž)

  • Pelhřimov, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Elektrikář (m/ž)
Společnost
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe 1 rok
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 10-04-2024
Datum ukončení 09-06-2024
Země Česká republika
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Město / měst. část PelhřimovŠkrobárny Pelhřimov, a.s.Jsme společnost zabývající se výrobou a prodejem škrobárenských výrobků.Více informací o společnosti naleznete na .Náplň práce:· kontrola, zjišťování, seřizování a odstraňování závad na elektrickém zařízení· funkční zkoušky a uvádění elektrického zařízení do provozu· preventivní a běžné opravy elektrického zařízeníPožadujeme:· střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem (obor elektromechanik,mechanik silnoproudých zařízení a zařízení nebo obory příbuzné)· praxe 1 až 2 roky v oboru· znalost práce na elektrickém zařízení· oprávnění podle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/1978 Sb.)· ŘP sk. B· samostatnost, odpovědnostVýhodou:· školení obsluhy tlakových nádobNabízíme:· práci na HPPMísto práce: Křemešnická 818, 393 01 PelhřimovTermín nástupu: ihnedV případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: .Pro bližší informace volejte na tel.: 565 301 811 - .Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte

infojob

Podobné nabídky

  • elektrikář - projektant

    PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

    • Pelhřimov, Vysočina
    • 38 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu:…
    • Před 27 dny
  • Elektrikář (m/ž)

    • Pelhřimov, Vysočina
    Nabídka: • práci na HPP Místo práce: Křemešnická 818, 393 01 Pelhřimov Termín nástupu: ihned V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopi…
    • Před 17 dny
  • Elektrikář

    ADELKA a.s.

    • Pelhřimov, Vysočina
    • 24 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: instalace a servis elektrického zařízení, diagnostika a odstraňování závad, návrh rozmístění elektrického vedení, zajišťování provozu výrobních zařízení,…
    • Před 23 dny