Úklid restaurace v dopoledních hodinách

Roman Nesrsta

  • Zlín, Zlínský
  • 140,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Nabízíme práci na dohodu - úklid prostorů restaurace. Jedná se o dopolední brigádu na pár hodin denně. Požadujeme zkušenosti s úklidem a zodpovědnost.

Fajn brigády

Podobné nabídky

  • Mytí nádobí, úklid restaurace a pomocné práce

    Stanek Petr

    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE : - mytí nádobí - úklid restaurace - čištění zeleniny a brambor PRACOVNÍ DOBA : - lichý týden: UT, ST, ČT 8.00 - cca 18.00 hod. - sudý týden : PÁ, …
    • Před 2 dny
  • Úklid restaurace, mytí nádobí, pomocné práce

    Stanek Petr

    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: - mytí nádobí - úklid restaurace - čištění zeleniny a brambor PRACOVNÍ DOBA : - lichý týden UT, ST, ČT 8.00 - cca 18. 00 hod. - sudý týden PÁ, SO,…

    Petr Stanek

    NÁPLŇ PRÁCE: - mytí nádobí - úklid restaurace - čištění zeleniny a brambor PRACOVNÍ DOBA : - lichý týden UT, ST, ČT 8.00 - cca 18. 00 hod. - sudý týden PÁ, SO, NE 8.00 - cca…