Svářeč ranní směna

Hofmann Personal

  • Brno, Jihomoravský
  • 250,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * Stabilní ranní směny pro optimální work-life balance
  • Mzdu 250 Kč/hod
  • Možnost profesionálního růstu a rozvoje dovedností
  • Skvělý tým, který Vás podpoří ve Vašich profesních cílech
Popis pozice: V Brně hledáme šikovného svářeče/svářečku, který/á ovládne svařování metodami TIG/MIG! Velkou výhodou jsou ranní směny a hodinová mzda 250 Kč/hod.!Budete svářet podle specifikací a nákresů firmy, přičemž budete pracovat v jednosměnném provozu (ranní).
Požadavky: * Minimálně praxi 1 rok
  • Zkušenosti s TIG/MIG svařováním
  • Schopnost číst technické výkresy a dokumentaci
  • Nadšení pro precizní práci a chuť se neustále zdokonalovat

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Svářeč RANNÍ SMĚNA

    Hofmann Personal

    • Brno, Jihomoravský
    • 250,00 Kč za hodinu
    V Brně hledáme šikovného svářeče/svářečku, který/á ovládne svařování metodami TIG/MIG! Velkou výhodou jsou ranní směny a hodinová mzda 250 Kč/hod.! Popis pozice Budete svářet p…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Svářeč ranní směna

    Hofmann Personal

    • Brno, Jihomoravský
    • 250,00 Kč za hodinu
    Požadavky Minimálně praxi 1 rok Zkušenosti s TIG/MIG svařováním Schopnost číst technické výkresy a dokumentaci Nadšení pro precizní práci a chuť se neustále zdokonalovat N…
    • Před 1 měsícem
  • FRÉZAŘ (30 - 37 000 Kč) 1 SMĚNA

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 30 000 - 37 000 Kč za měsíc
    FRÉZAŘ (30 - 37 000 Kč) 1 SMĚNA! 30000 - 37000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Máte již zkušenosti s frézováním, nebo jste již obsluhoval CNC stroje? Přejete si mít práci…
    • Před 25 dny
    • Snadno podejte žádost