Přípravář / rozpočtář (M/Ž) - zajímavá mzda, pravidelné odměny, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst

Job Leader

  • Královéhradecký kraj
  • 55 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme nového člena do našeho týmu! Pokud máte zájem o práci v oblasti přípravy a rozpočtování ve stavebnictví, pak jste na správném místě. Jsme česká stavební společnost s bohatou tradicí a specializací na pozemní stavby!Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční navyšování mzdy
  • Pravidelné odměny
  • Možnost kariérního růstu a jistota osobního rozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi
  • Firemní akce
  • Přátelské pracovní prostředí a další výhody!
Náplň práce:
  • Spolupráce při přípravě výběrových řízení
  • Správa projektové dokumentace
  • Příprava a kontrola výkazu výměrů pro rozpočet
  • Spolupráce při výběru zhotovitelů
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe alespoň 3 roky na pozici přípraváře nebo rozpočtáře pozemních staveb
  • Znalost programu KROS
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
Pokud sdílíte naše cíle a hodnoty a jste připraveni přijmout výzvu, pošlete nám svůj životopis a připojte se k nám na cestě k budování úspěšné budoucnosti stavebnictví. Těšíme se na Vaší přihlášku!

Job Leader