Zkušený HR Business Partner

mBlue

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho klienta, společnost v oblasti automotive, hledáme zkušené a motivované kandidáty na tuto pozici.Důležité pro pozici je:
Vyzrálá a hands-on komunikace pro jednání se seniorními manažery
Aktivní řidič – ka /sk. B
AJ B2, čeština je nutností
Excel na úrovni kontingenčních tabulek
Ideálně zkušenost s prací s interním systémem
Zkušenost z pozice HR people/business partner, nábor nebo generalistické pozice
Znalost Zákoníku práce a prokazatelné praktické zkušenosti s aplikací jednotlivých částí v praxi
Co tě na pozici bude čekat:
Nábor na pozice středního managementu, technické pozice
Práce s nováčky, uvádění do společnosti
Ukončování pracovních poměrů a výstupní dokumenty
Velmi úzká spolupráce s manažery při nastavování výkonnostních ukazatelů
Tvorba kariérních plánů, práce s talenty
Poradenství v oblasti personalistiky, Zákoníku práce a práce s lidmi
Určitě Tě bude čekat reporting (proto je potřebný Excel), práce s interním systémem
A co Tě za toto všechno čeká:
Zajímavá práce ve stabilní společnosti
Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
Fajn kolektiv, samostatná a zodpovědná práce
Občasné cestování po pobočkách v rámci Moravy
Pozice je zástup za MD na rok - možnost prodloužení
Jestliže tě pozice zaujala, neváhej nám poslat Tvůj životopis a my se Ti ozveme. těšíme se na Tebe.

Dobraprace