Manipulant zásilek 180 Kč/hod noční směna

Comac Jobs

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 180,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • 180 Kč/hod - DPČ
  • svoz z HK a zpět ZDARMA
  • možnost přestupu na hlavní pracovní poměr (37 - 39 000 Kč)
Popis pozice: • manipulace se zásilkami (nakládka, vážení, vykládka, atd.)
  • třídění dle označení na zásilkách (křehké, neklopit, atd.)
  • práce je jednoduchá, zvládneš to i bez praxe.
Požadavky: • dobrý zdravotní stav
  • věk min. 18 let
  • ochota pracovat na nočních směnách od 19.00 do 3.30 (po-pá)
  • praxe ve skladu výhodou nikoli podmínkou
Poznámka: Pokud Tě brigáda zaujala zanechej nám svůj kontakt. Řekneme si více a domluvíme se na směnách. Pokud se Ti zalíbí, rádi Tě přivítáme na plný úvazek s měsíční mzdou 37 000 - 39 000 Kč.

Dobraprace