Chceš se stát manažerem - Hradec Králové
- Hradec Králové, Královéhradecký
- 30 000 - 90 000 Kč za měsíc
- Trvalý pracovní poměr
- Plný úvazek
Již od roku 2007 pomáháme statisícům klientů k bohatšímu životu. Naším snem i závazkem je být symbolem kvality a stability. Klientům nabízíme exkluzivní produkty na míru. Poradcům poskytujeme skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. V roce 2024 jsme otevřeli také vlastní poradenskou Partners Banku.Chceš profesně uspět v prestižním finančním sektoru?Líbilo by se ti přidat se ke společnosti, která soustavně roste díky unikátnímu know-how? Uvítáš možnost se vypracovat během 2 až 5 let na manažera, či ředitele?
Je ti sympatické, když má ryze česká firma globální ambice?
Chceš nám pomoci změnit pravidla hry v českém bankovnictví? Nehledáš jen „další práci“?Potom pro náš MANAŽERSKÝ PROJEKT hledáme právě tebe!Největší finančně poradenská společnost Partners po 15ti letech příprav uzavírá kruh budování první české samostatné finanční skupiny a po otevření vlastní investiční společnosti, pojišťovny, penzijní společnosti a několika nemovitostních fondů představuje aktuálně vlastní poradesnkou PARTNERS BANKU. Finanční poradenství jsme už změnili, nyní je na řadě bankovnictví. Skrze síť 150 kamenných poboček a 2000 samostatných finančních poradců, manažerů a ředitelů dlouhodobě pomáháme s kompletní správou peněz více než 600 tisícům klientům. Mnoho z nich nyní potřebuje spolehlivou a nezávislou odbornou radu ohledně svých financí, a my nemáme kapacitu všechny obsloužit. Proto přijímáme další kolegy, kteří budou chtít růst s námi. Ve speciálním manažerském/ředitelském projektu během příštích 2 let až 5 let vyrostou budoucí leadeři naší finanční skupiny.Proč právě teď, proč právě my
- Zatímco jiní propouští, ruší obchodní spolupráce a zavírají pobočky, my rozšiřujeme tým. Poptávka po naší službě i navzdory tržním výkyvům významně roste.
- Umíme naučit dovednosti finanční, obchodní, manažerské a dokonce i podnikatelské
- Naším cílem je v ČR mít 2.500.000 klientů a na trhu je pro to díky naší jedinečné službě velký prostor. Máme jedinečnou propozici pro klienty ve spojení bankovnictví a finančního poradenství.
- Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem i díky příjmu za vedení týmu a podílu na zisku celé skupiny.
- Nadstandardní zásluhové finanční ohodnocení. Při dodržení pracovních postupů první 3 měsíce 40.000 Kč měsíčně. První rok 60.000 Kč měsíčně. Druhý rok navýšení na 90.000 Kč. S postupem na juniorní manažerskou pozici díky bonusům za obrat týmu i více.
- 5 stupňů speciálního vzdělávacího programu, který jsme vyvinuli interně i s externími firmami - finanční, obchodní, personální, manažerský, podnikatelský, které i v případě změny práce zvýší tvou cenu na pracovním trhu.
- Naučíš se pracovat s informacemi z finančního světa tak, abys nejen ty ekonomicky rostl, ale uměl jsi pomoci i klientům s různými finančními požadavky a uměl kvalitně naučit juniorní kolegy
- Díky personálnímu vzdělání budeš umět odhalit motivaci lidí, vybrat pro ně správně pracovní zařazení.
- Kombinace přípravy na jednání a tvorby řešení na počítači společně s osobními jednáními jeden na jednoho i ve skupinách.
- Mentoring od kompetentních vedoucích a mladý pracovitý kolektiv.
- Nejsme korporát, jsme tým.
- Možnost plánovat si svůj pracovní čas a zaučit se i při studiu VŠ či při dokončování projektů v předchozím zaměstnání.
- Reálný projekt, jak se stát do 5 let manažerem či ředitelem, který vede tým a jehož příjem potom začíná na 250.000 Kč měsíčně. Stane se také minoritním spolumajitelem Partners Banky.
- Máš dokončené minimálně SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík.
- Nedělá ti problém pracovat na počítači a s internetovými aplikacemi, mobil je tvůj kámoš.
- Jsi otevřený ke změnám a jsi ochotný se učit novým věcem.
- Máš chuť odborně i osobnostně růst.
- Dělá ti radost bavit se s lidmi a pomáhat jim. Máš ve svém okolí dobrou pověst.
- Umíš pracovat samostatně, ale zároveň chceš být součástí něčeho velkého a nového.
- Jsi životní optimista.
- Oceníš zkušeného mentora, který svou práci skvěle umí a je pro tebe přirozeným vzorem.
- Věříš, že máš něco navíc a jsi schopný uspět.
- Finanční bonusy / prémie
- Kariérní růst
- Firemní akce
- Pružná pracovní doba
- Vzdělávací kurzy
- Přátelské prostředí
JenPráce