Všeobecná sestra

  • Litoměřice, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou prac.dobou dle harmonagramu směn, t.j. 37,5 hod týdně, možnost sjednat i poloviční úvazek. Po třech měsících osobní příplatek,k platu náleží další příplatky: příplatek za sobotu a neděli, za noční, za svátek.
nabízíme: příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky Po-Pá 7:00-13:00 hod. 416 735 195(6)
e-mailem: lhorcicova@csplitomerice.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Všeobecná zdravotní sestra/bratr - pracující v terénu

    Farni charita Litomerice

    • Litoměřice, Ústecký
    požadujeme: - Vzdělání úplné střední odborné s maturitou (nelze praktická sestra, nelze zdravotnický asistent) - Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., osvědčení k výkonu…
    • Před 5 dny
  • Všeobecná zdravotní sestra/bratr - pracující v terénu

    Charita Litomerice

    • Litoměřice, Ústecký
    • 29 500 - 41 150 Kč za měsíc
    Náplň práce požadujeme: - Vzdělání úplné střední odborné s maturitou (nelze praktická sestra, nelze zdravotnický asistent) - Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., osvě…
    • Před 5 dny