Technicko-administrativní pracovník/pracovnice

Mechanika Prostejov 97, druzstvo

  • Prostějov, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (7:00-12:00), e-mail: bartoskova@mpv97.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-10:30 (možnost úpravy)
Požadujeme: podmínkou čistý trestní rejstřík
Náplň práce: zajištťovaní ročních revizí plynových kotlů, komínů, doručování pošty mezi účtárnou a sídlem firmy
Nabízíme: stravenky, podnikové stravování

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Technicko-administrativní pracovník/pracovnice

    Mechanika Prostejov 97, druzstvo

    • Prostějov, Olomoucký
    • 10 700 Kč za měsíc
    Náplň práce VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (7:00-12:00), e-mail: bartoskova@mpv97.cz Pracovní dob…
    • Před 22 dny
  • Administrativní pracovník/pracovnice

    GORDEX spol. s r.o.

    • Prostějov, Olomoucký
    • 25 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Životo…
    • Před 22 dny
  • Administrativní pracovník/pracovnice

    GORDEX spol. s r.o.

    • Prostějov, Olomoucký
    Životopisy zasílejte na email: novotny@gordex.cz, kontaktní osoba Novotný David, tel. 606 661 363 (volat 8:00-15:00) Náplň práce: jedná se o administrativní činnost s částečným př…
    • Před 30 dny