Dělník/dělnice do výroby betonových pražců

ZPSV s.r.o.

  • Doloplazy, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Kontakt Šindlerová Dita, e-mail: sindlerova@zpsv.cz
Náplň práce: betonáž pražců a prefabrikovaných dílců
Požadujeme: zkušenosti ve výrobě výhodou, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Nabízíme: měsíční prémie, 13.plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištěním, po zaučení navýšení mzdy

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Dělník/dělnice chemické výroby

    PRECHEZA a.s.

    • Přerov, Olomoucký
    Nástup možný IHNED. Náplň práce: obsluha části chemické linky výroby Požadavky: Vyučení v technickém oboru; řidičský průkaz sk. B; výhodou - zkušenost s obsluhou VZV Zájemc…
    • Před 10 dny
  • Dělník/dělnice chemické výroby

    • Přerov, Olomoucký
    Změněno: 19.04.2024 v 05:00 ID: 18989501 Nástup možný IHNED. Náplň práce: obsluha části chemické linky výroby Požadavky: Vyučení v technickém oboru; řidičský průkaz sk. B; …
    • Před 11 dny
  • Dělník/dělnice chemické výroby

    PRECHEZA a.s.

    • Přerov, Olomoucký
    • 29 000 - 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nástup možný IHNED. Náplň práce: obsluha části chemické linky výroby Požadavky: Vyučení v technickém oboru; řidičský průkaz sk. B; výhodou - zkušenost s obsluho…
    • Před 11 dny