Expedient-ka na HPP / od 29.000 netto / Ranní směny, Ubytování

SH Job Partners s.r.o.

  • Opava, Moravskoslezský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavky
  • Organizační schopnosti
  • Praxe v oboru - výhodou
  • Zodpovědný a pozitivní přístup k práci
  • Manuální zručnost a spolehlivost
Náplň práce
  • Příjem zboží
  • Balení a chystání zboží
  • Expedice zboží - práce na PC
  • Pravidelné udržování čistoty na pracovišti - úklid a mytí pracoviště
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Mzdu - 165 Kč - hod / netto
  • Ranní směny - ( PO-PA 04:00 - 12:00 )
  • Volné víkendy
  • Možnost zajištění ubytování
  • Možnost čerpání záloh
  • Servis koordinátor 24/7
PoznámkaV případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: nikolasmarec@shjobs.cz případně na tel. čísle +420 605 855 827Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.Těšíme se na Vás !Název firmySH Job Partners s.r.o.Kontaktní osoba:
Nikolas Marec
Mobil: +420605855827
Tel: +420605855827
E-mail:×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Opava a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik