Truhláři pro výrobu nábytku

Truhlarstvi ZdeNo, s.r.o.

  • Prosiměřice, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavky:
- minimálně 5 letá ZKUŠENOST v oboru výroby nábytku
- ŘP sk. B
- pracovní doba 7:00-15:30 hod.Zaměstnanecké výhody:
- profesní i platový růst, bonusy, plně hrazené obědyInformace:
- OSOBNĚ - po předchozí telefonické domluvě
- MAILEM
- TELEFONICKY 8-15 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Truhláři pro výrobu nábytku

    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: - minimálně 5 letá ZKUŠENOST v oboru výroby nábytku - ŘP sk. B - pracovní doba 7:00-15:30 hod. Zaměstnanecké výhody: - profesní i platový růst, bonusy…
    • Před 23 dny

    • Znojmo, Jihomoravský
    • 45 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadavky: - minimálně 5 letá ZKUŠENOST v oboru výroby nábytku - ŘP sk. B - pracovní doba 7:00-15:30 hod. Zaměstnanecké výhody: - profesní i platový růst, bonusy,…
  • Truhláři

    JOKA Moravsky Krumlov, s.r.o.

    • 40 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadavky: - odpovídající zkušenosti - samostatnost, spolehlivost Informace: - osobně v sídle firmy - Skalice 197 - mailem - telefonicky.>…
    • Před 28 dny