Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábu

CS-BETON s.r.o.

  • Litoměřice, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
požadujeme:
- obratnost, soustředěnost, přesnost,
- samostatnost, spolehlivost
- komunikativnost, odolnost, nekonfliktnost
Zkušenost s obsluhou VZV a jeřábu výhodou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, nebo telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábu

    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998425 požadujeme: - obratnost, soustředěnost, přesnost, - samostatnost, spolehlivost - komunikativnost, odolnost, nekonfliktnost Zkušenost …
    • Před 1 dnem
  • Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábu

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce požadujeme: - obratnost, soustředěnost, přesnost, - samostatnost, spolehlivost - komunikativnost, odolnost, nekonfliktnost Zkušenost s obsluhou VZV a jeřábu výhod…
  • dělník/dělnice výroby - obsluha VZV

    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998467 není nutný platný průkaz na VZV, nutná je praxe na VZV - dobrý zdravotní stav - fyzickou zdatnost - ochotu pracovat ve směnném provozu…