Svářeč 55.000Kč + nástupní bonus

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 55 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Do svých řad hledáme zkušené svářeče. Ač doba náročná my stále rozšiřujeme svoje řady! Hledáme TIGaře, zkušené svářeče pracující svařující elektrodou aj. Chceš-li se profesně posunout nebo prostě jen změnit "vzduch" ozvi se!
Pošli svůj životopis a povíme si víc!
  • Nástupní bonus 50.000 kč po zapracování
  • Zkrácená pracovní doby 7,5 hodiny
  • Moderní technologie a možnost profesního růstu
  • Roční benefity a finanční odměny nad rámec platu
  • Multisport karta
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Brno
Popis pozice: * Svařování potrubí, úložných konstrukcí, komplexních celků
  • Spolupráce s kolegy
  • Příprava dílů pro následné sestavování celků
Požadavky: * SOU vyučen
  • Znalost metody svařování 111 a 141
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Práce na 2 směny

Dobraprace

Podobné nabídky

  • SVÁŘEČ POTRUBÍ | Brno centrum | 40-50 000 Kč

    Grafton

    • Brno, Jihomoravský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici Svářeč potrubí v centru města Brna. Nabízíme práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost u špičkové strojírenské…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ (35-43.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 43 000 Kč za měsíc
    ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ! (35-43.000 Kč) 35000 - 43000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Jste již zkušený svářeč a jednoduše hledáte změnu? Chcete neustále kariérně růst a vzdělávat …
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • SVÁŘEČ TIG (38-45.000 KČ)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
    SVÁŘEČ TIG (38-45.000 KČ) 38000 - 45000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Umíš svařovat metodou TIG? Výborně! Tak to hledám právě tebe. Nadnárodní strojírenská společnost o…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost