Policista (M/Ž) v Olomouci, náborový příspěvek 75.000 Kč

Krajske reditelstvi policie Olomouckeho kraje

  • Olomouc, Olomoucký
  • 34 400 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: Máme ti rozhodně co nabídnout! Získáš:
  • Dlouhodobou jistotu platu a jeho pravidelné automatické navyšování – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého ti nehrozí, že bys nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec
  • 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby jen 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
  • Finanční jistotu v době nemoci – plat v plné výši dostanete i v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
  • Nárok na jednorázové odchodné po 6 letech služby
  • Nárok na doživotní výsluhu po 15 letech služby
  • Finanční příspěvky na dovolenou pro tebe a tvou rodinu, příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
  • Plat po dobu přípravy na výkon služby 30.040 Kč, po nástupu do výkonu služby ihned navýšení na 34.400 Kč, po 3 letech příjem až 40.000 Kč
Popis pozice: Pojď nám krýt záda! Jsme prvosledové hlídky v Olomouci! Naším úkolem je rychle a rázně zasáhnout! Jsme ti v černém. Máme speciální výcvik. Speciální výstroj a výzbroj. Rychlá auta a rychlé reakce. Máme pro strach uděláno! Jsme silný tým! Pojď do čerňáků s náma!Máš rád/a akci a adrenalin? Jako policista/ka budeš zasahovat, tam kde se něco děje. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“. Zajímají tě zbraně? Jako policista/ka budeš pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici. Znáš bojová umění? Naučíme tě, jak se účinně bránit a chránit sebe i ostatní. Jako policista/ka můžeš chytit pachatele, zabránit spáchání trestného činu nebo dokonce zachránit lidský život. Neměj obavy, vše potřebné pro výkon služby tě naučíme.Požadavky: JSI OBČAN/KA ČESKÉ REPUBLIKY ?
TRESTNĚ BEZÚHONNÝ/Á ?
MÁŠ MATURITU ?
CHUŤ A ZÁJEM ?ODPOVĚDĚL/A JSI 4 X ANO ?
DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT A MY TĚ BUDEME KONTAKTOVAT.

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Policista (M/Ž) v Olomouci, náborový příspěvek 75.000 Kč

    Krajske reditelstvi policie Olomouckeho kraje

    • Olomouc, Olomoucký
    • 34 400 - 40 000 Kč za měsíc
    Požadavky JSI OBČAN/KA ČESKÉ REPUBLIKY ? TRESTNĚ BEZÚHONNÝ/Á ? MÁŠ MATURITU ? CHUŤ A ZÁJEM ? ODPOVĚDĚL/A JSI 4 X ANO ? DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT A MY TĚ BUDEME KONTAKTOVAT. Ná…
    • Před 1 měsícem
  • Policista/Policistka

    Krajske reditelstvi policie Olomouckeho kraje

    • Olomouc, Olomoucký
    • 34 400 Kč za měsíc
    Náplň práce Upřesňující informace : POKUD MÁTE MATURITU Z JAKÉKOLIV STŘEDNÍ ŠKOLY NEBO Z JAKÉHOKOLIV OBORU STŘEDNÍHO ODBORNÉHO UČILIŠTĚ S MATURITOU, splňujete požadavky na vzdě…
    • Před 24 dny
  • 👮Policista/ka na dálničním oddělení, náborák 75.000 Kč

    • Přáslavice, Olomoucký
    • 34 400 - 40 000 Kč za měsíc
    O nás Hledáme muže a ženy, kteří se nebojí naučit něco nového. A není důležité jestli jste v produktivním věku nebo absolvent. Vše potřebné pro výkon služby vás naučíme. Máme pos…
    • Před 24 dny