IT specialista

Grafton

  • Žatec, Ústecký
  • 40 000 - 75 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - plně hrazené stravování
- roční bonus ve formě 13. platu
- docházkový benefit až 2000
- po půl roce rodinný benefitní balíček
- dotované firemní stravování
- příspěvek na dojíždění
- dovolená nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní spoření
- mobilní telefon, notebook
Popis pozice: - Navrhování a vývoj software pro sběr, zpracování a analýzu dat z různých zdrojů - především pomocí InTouch, aplikací C# nebo komunikace DB to DB.
- Hlavním cílem je zajistit spolehlivý a efektivní sběr dat, který je klíčový pro řízení a sledování výrobních linek.
- Tato role zahrnuje práci s různými senzory, zařízeními a komunikačními protokoly, stejně jako navrhování a implementaci ukládání dat.
Požadavky: - výborná znalost AJ
- správa a ladění DB SQL (Oracle, MSSQL)
- progamování PLC
- schopnosti vývoje v jazyku C#.
- znalost technologií .NET
VÝHODOU:
- zkušenost v automatizaci
- programování v InTouch
- Schopnost udržovat Android aplikace v Xamarin

Dobraprace