Všeobecná zdravotní sestra

Socialni sluzby mesta Zdar nad Sazavou

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavky:
- pečlivost, odpovědnost, odborné znalosti, pozitivní a empatický přístup k pacientům, komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (očkování proti žloutence typu B)
Nabízíme:
- smysluplnou práci
- poloviční úvazek
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojišťění
- výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
- plat dle tabulek a odpracované praxe.
- 25 dní dovolené,
- 3 sick days
Náplň práce: - péče o seniory v domácím prostředí
První kontakt:
- telefonicky Po-Pá
- e-mailem domacipece@socsluzbyzdar.cz
- osobně Sociální služby města Žďár nad Sáz., Domácí péče, Libušínská 13, 591 01 Žďár nad Sázavou
Životopis a motivační dopis zaslat do 30.4.2024
Kontaktní osoba: Ivana Havlíková, vedoucí Domácí péče
Telefon: 778 548 434

Práce u nás.cz