Software engineer

Advantage Consulting

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máte zkušenosti v oblasti IT a baví Vás vývoj a testování softwaru? Anglický jazyk Vám nedělá problém? Tak neváhejte a zašlete své CV v AJ!Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SOFTWARE ENGINEER
  • MZDA DLE VAŠICH ZKUŠENOSTÍ
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy
  • Pestré prémie
  • Notebook + telefon
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: okres Nový Jičín
Popis pozice: * Vývoj SW
  • Vytváření dokumentace k SW
  • Návrh programů a SW architektury
  • Práce v týmu
Požadavky: * SŠ/VŠ
  • Zkušenost na stejné nebo obdobné pozici
  • Znalost SW , znalost směrnic CAN/LIN
  • Programovací jazyk C
  • Anglický jazyk slovem i písmem

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Embedded Software Engineer - junior

    Grafton

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Už máte dost automotive, strojírenství a jiných odvětví? Chcete zkusit pracovat v české firmě se zahraničním přesahem? Zrovna teď hledáme kandidáta na pozici EMBEDDED DEVELOPER ! …
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • Software developer | cloud a automatizace | Ostrava

    Grafton

    • Ostrava, Moravskoslezský
    Nabídka: * 5 týdnů dovolené možnost home office (2 dny v týdnu) Cafeterie elektronické stravenky flexibilní pracovní doba nástupní bonus 50 000 Kč (vyplácený po zkušební době)…
    • Před 1 měsícem
  • Software Developer | Java, Swing | Remote (50 - 90.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 50 000 - 90 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * Možnost remote spolupráce (samozřejmě Vás ale rádi uvidíme i osobně) Parádní kanceláře s relaxační místností a neomezenou zásobou nápojů Podporu v rozvoji – jazykové k…
    • Před 21 hodinami