SPECIALISTA BOZP| PROSTĚJOV

Grafton

  • Olomouc, Olomoucký
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Máte již prokazatelné zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Domluvíte se anglicky?
Tak to by se Vám mohla tato nabídka líbit!Náplň práce:
- příprava a zpracování kategorizace prací
- posuzování podmínek hygieny práce a ergonomie
- spolupráce při řešení rizik
- příprava školících materiálů
- zpracování reportů
- komunikace s externími institucemi a orgány- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
- dárky při významných životních událostechZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- odborná způsobilost v prevenci rizik z BOZP a PO (OZO)
- zkušenosti z oblasti BOZP z výrobního prostředí
- znalost AJ alespoň na úrovni B1

Grafton