Svářeč – STN 135 / od 55.000 netto / HPP - IČO / Ubytování

SH Job Partners s.r.o.

  • Opava, Moravskoslezský
  • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • HPP 260 Kč/h - IČO 350 Kč/h
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč!
  • Možnost zajištění ubytování
  • Možnost přesčasů
  • Poskytnutí záloh
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Koordinátor 24/7
Popis pozice: • Provádění sváru u nastehovaných svařenců - výkresová dokumentace
  • Drážkování a vybrušování kořene sváru na 100% průvar
  • Provádění svárů ultrazvukem a magnetem
Požadavky: • Praxe v oboru – min. 3 roky
  • Platné svářečské oprávnění (certifikát) dle ČSN EN 9606-1 135
  • Znalost čtení výkresové dokumentace – podmínkou
  • Zkušenost se svařováním svarů kontrolovaných UT a MT
  • Ovládání svařování v polohách (min. poloha PA, PB, PC a PF)
  • Praxe se svařováním vícevrstvých svárů ( plechy – 5-50 mm )
  • Praxe s drážkováním uhlíkovou elektrodou – velkou výhodou
  • Velkou výhodou je praxe se svařováním trubek
  • Jeřábnický průkaz a vazačské oprávnění
Poznámka: V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: nikolasmarec@shjobs.cz případně na tel. čísle +420 605 855 827

Dobraprace